Pradėti naują temąAtsakyti į pranešimąShare

SITUACIJA IR GRUPIŲ APRAŠYMAI

Min Yoongi
Min Yoongi
Claim : min yoongi
Pranešimų skaičius : 33
Gender : male
SITUACIJA IR GRUPIŲ APRAŠYMAI 2019-04-14, 13:11

Tas pas 21-asis amžius, paralelinis pasaulis, Londonas. Per ilgą laikotarpį žengiant mokslui kartu mutavo ir žmonija bei ilgainiui šalia žmonių koja į koją žengti pradėjo hibridų populiacija. Tai žmogaus ir gyvūno (bei demonų bei angelų) hibridai. Hibridų rūšių buvo pilna, tikriausiai pagalvojus apie gyvūną surastum pasauly ir hibridą; populiariausi buvo kiškių, katinų, vilkų, ir aišku, demonų bei angelų hibridai. Vieni hibridai dar būdami žmogaus formoje jau rodydavo savybes kaip ausis ar uodegas, sparnus ar juodas akis antgamtinių hibridų klausimu, kiti hibridai savybių nerodydavo iki tol, kol pilnai pakeisdavo savo formą. Dabartiniai žmonės bei hibridai sensta kur kas lėčiau, taip pragyvendami ir iki penkių šimtų metų; išnyko lyčių, seksualinių pažiūrų diskriminacijos, tačiau.. Diskriminacija, visgi, niekur nedingo. Ši visa žmonių mutacija turėjo savo kainą – per ilgus metus žmonija susiskirtė į hierarchijas: alfas, betas ir omegas.alphas

- Hierarchijos aukščiausia grandis, jiems problemų gyvenime nėra apart kovojimo su kitomis alfomis dėl omegų ar betų dėmesio
- Kuria santykius su omegomis, rečiau su betomis, išskirtiniais variantais egzistuoja ir dviejų alfų poros
- Alfomis gali būti ir vyrai ir moterys, ir hibridai ir žmonės
- Alfos skleidžia tam tikrus kvapus, kurie traukia omegas prie jų. Kiekvienos alfos kvapai skiriasi, tai gali būti vanilės, medienos kvapai ir t.t.
- Alfos patys vaikų lauktis negali, tačiau alfos vyrai yra vaisingi
- Alfos savo partnerius pasisavina sau visam gyvenimui, įkandimu į kaklą, todėl dažnai yra vengiama šio ritualo, kad ir kaip instinktai to reikalauja
- Alfų instinktas yra bet kokiu būdu saugoti savo omegą/betą ir jų vaikus
- Iš natūros agresyvūs bei dominuojantys žmonės, ypač, kai yra valdomi instinktų
betas

- Viduriukas tarp alfų ir omegų, neutralūs žmonės
- Betomis gali būti ir vyrai ir moterys, ir hibridai ir žmonės
- Betos kuria santykius su alfomis, pakeisdamos joms omegas arba su omegomis, pakeisdamos joms alfas; betos tiesiog yra tie „antrieji variantai“, jeigu alfai nepavyksta susirasti omegos bei atvirkščiai. Visgi dažniausiai, betos dažnai kuria santykius su kitomis betomis.
- Priklausomai nuo to, su kuo kuria santykius, jų organizmai prisitaiko
- Kuriant santykius su omegomis, betų organizmas prisitaiko visas alfų savybes
- Kuriant santykius su alfomis, betų organizmas prisitaiko visas omegų savybes
- Kuriant santykius su betomis, jų dinamika pasirodo per laiką, viena beta vistiek užima alfos vietą, kita beta omegos
- Būnant omegos vietoje, betos gali lauktis vaikų (plačiau apie laukimąsi skaityti omegų aprašyme)
- Betos, kaip ir alfos, savinasi partnerį amžinam gyvenimui, įkandimu į kaklą.
omegas

- Žemiausia hierarcijos grandis, dažnai patyrianti didžiausią diskriminaciją įvairiais gyvenimo klausimiais, kaip darbo paieškos, alfų priekabiavimai ir t.t. Dėl šių priežąsčių omegos dažnai vartoja specialius medikamentus, kurie paslepia jų kvapą nuo kitų.
- Omegomis gali būti ir vyrai ir moterys, ir hibridai ir žmonės
- Omegos kuria santykius su alfomis arba rečiau su betomis, tačiau neegzistuoja omegų ir omegų poros.
- Omegos taip pat turi savo specifinius feromonų skleidžiamus kvapus, kurie visiems aiškiai nurodo, kas jie tokie yra, nebent omega vartoja minėtus medikamentus
- Vietoj menstruacijų, omegos kartą į mėnesį suserga karštine, kas itin traukia alfas prie jų, todėl tuo metu reikia saugotis ir likti namuose, o jei turi partnerį, šis pasirūpina omega. Karštinė yra taip pat tas metas, kada omegos yra vaisingiausios.
- Omegų organizmai yra prisitaikę išnešioti vaikus bet kokiu atveju, tad lauktis gali tiek vyrai, tiek moterys, nors vyrams susilaukti yra kur kas sunkiau. Vyrai gali susilaukti tik berniukų, o moterys tik mergaičių.
- Omegos yra paklusnios iš prigimties, jų instinktas yra būti gerais partneriais alfoms/betoms, saugiai išnešioti jų vaikus ir t.t. Ypač pastaruoju metu dažnai pasitaiko omegų, kurios priešinasi savo prigimčiai, nenorėdamos kažkam paklusti.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą
SITUACIJA IR GRUPIŲ APRAŠYMAI
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs galite atsakinėti į pranešimus šiame forume
The Hierarchy :: the beginning :: My life is an open book. You're welcome to speculate.-
Pradėti naują temąAtsakyti į pranešimąPereiti į: