Pradėti naują temąAtsakyti į pranešimąShare

TAISYKLĖS

Min Yoongi
Min Yoongi
Claim : min yoongi
Pranešimų skaičius : 33
Gender : male
TAISYKLĖS 2019-04-14, 13:11

MESSAGES

1. Būkite mieli, nerašykite 2 postų iš eilės, tam skirtas pranešimo redagavimo mygtukas. Taisyklė negalioja floodo ir žaidimų temose.
2. Floodinkite tik floodui skirtose temose, kitur jis nepageidaujamas ir netoleruojamas, nedarykime netvarkos ir netrukdykime vieni kitiems.
3. Nenorėtume, kad parašai/nuotraukos ištampytų mūsų forumą, jei jau taip norite įkelti per dideles nuotraukas, parašus ar dar ką nors, dėkite tai į spoilerį arba koduotę.
4. Aprangos ar galerijų kategorijose, temos su turiniu kaip "soon" ar kitaip, bet ne pagal paskirtį, bus laikomos kaip floodinimas neleistinoje vietoje.
5. Laisvai galite kurti temas tiek rpg, tiek floodo skiltyje. Skiriamės nuo kitų forumų tuo, jog neturime kategorijų su atskiromis vietomis, kuriose būna 10 temų kaip "įėjimas/išėjimas" "staliukai" ir t.t. Tad dėl laiko sutaupymo ir kad kas postą nereikėtų persikėlinėti vis į kitą temą, tiesiog sukurkite kavinių kategorijoje vieną temą "Starbucks" ir rašykite viską ten. Ta pati tvarka ir su Jūsų namais.
6. Santykių temose privaloma susirašyti visus turimus statusus, taip bus ir Jums, ir kitiems lengviau susigaudyti.

MEMBERS

1. Veikėjų vardus galite susigalvoti ar naudoti realų naudojamo veido vardą - pasirinkimas jūsų.
2. Paskyrų kiekis neribotas, kol visas sugebate palaikyti aktyvius. Pirmieji 3 veikėjai neturi jokių apribojimų, tačiau norint kurtis toliau, reikia, kad visos paskyros turėtų po 100 pranešimų (iš kurių bent 50% būtų RPG paskirties postai), norint susikurti dar vieną veikėją, paskutinė kurta paskyra privalo turėti reikiamą postų kiekį ir t.t. Būkite sąžiningi ir įspėkit administraciją apie naujus veikėjus, nes jie bus sekami. Jeigu Jūsų paskyra bus ištrinta dėl neaktyvumo, norėdami susikurti naują veikėją, turėsite kiekvienoje turimoje paskyroje būti sukaupę po 500 pranešimų, situacijai pasikeitus bei aktyvumui atsigavus - galima sugrįžti prie įprastos tvarkos su administracijos žinia.
3. Jei jau užsiregistravote - būkite aktyvūs. Jei išvykstate - praneškite.
4. Lankymasis forume, bet RPG postų nerašymas - nėra aktyvumas, tad nesistebėkite, jei paskyra bus pašalinta, o veidas atiduotas.
5. Pasikeitę veikėją, nepamirškite nereikalingų temų linkus sudėti į tam skirtą temą.
6. Pasikeitus veidą/veikėją, sekantį keitimą galėsite daryti tik po dviejų savaičių.
7. Avatarų dydis TIK 200x320.
8. Griežtai draudžiama kopijuoti stiliaus detales, forumo idėjas! Jei pamatysime Jūsų forume - kariausim.
9. Forumas laisvalaikiui ir geram laiko praleidimui skirta vieta, tad neadekvatūs konfliktai ar negražūs žodžiai kitiems nariams negali būti rašomi viešai, tegul forumas išlieka pozityvi vieta, to nesilaikant ir negerbiant kitų bus į tai atsižvelgta.

RPG

1. Nerašykite už kitą asmenį prieš tai nesusitarę, nei vienas nenorėtume, kad už mūsų veikėjus būtų kuriami dalykai iš kito perspektyvos.
2. Kaip ir realiame gyvenime, Jūsų veikėjas gali pasiklysti, pavargti ir t.t. Veikėjai čia sensta lėčiau, tačiau vis tiek yra žmonės, tad atsižvelkime į tai.
3. RPG vietų skaičius neribotas, tik patikrinkite ar Jūsu pasirinktoje vietoje nėra vykstančio RPG, netrukdykime vieni kitiems.
4. Jei norite veikėjui suteikti daugiau "galios" ar paprasčiausiai turėti daugiau veiklos, galite sukurti sektą, slaptą grupuotę, rengti vakarėlius ir pan. Laisvai galite išsakyti savo idėjas ir parodyti kūrybiškumą, prireikus administracijos pagalbos įgyvendinant idėjas - kreipkitės asmeniškai arba pagalbos temoje.
5. Neprievartaukit, nežudykit, negrobkit negavę kito veikėjo leidimo.
6. Jeigu Jūsų veikėjas laukiasi vaiko, iki gimdymo turi praeiti mažiausiai 3 realaus gyvenimo savaitės. Gimus vaikui - nepamirškite juo rūpintis.
7. RPG posto metu norėdami pabendrauti ar parašyti ką nors nesusijusio su kontekstu - išskirkite skliausteliais, leisdami suprasti, kad tai Jūs, o ne veikėjas.
8. Biografijos privalomos, koks jų ilgis (keli sakiniai ar ilgos pastraipos) - Jūsų reikalas, tačiau jos būtinos, nes tada visi geriau pažins Jūsų veikėją ir žinos, ko tikėtis

ADVERTISEMENT

1. Reklamavimas per PM, parašus, ne tam skirtose temose ir kitur yra griežtai draudžiamas.
2. Būkite malonūs - praneškite apie reklamą gautą per PM.


Pastebėję bet kokį taisyklių pažeidimą, būkite sąžiningi ir praneškite administracijai.
Administracija pasilieka teisę keisti/panaikinti/pridėti taisykles. Už jų nesilaikymą, arba piktnaudžiavimą bus dedami įspėjimai arba banai.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą
TAISYKLĖS
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs galite atsakinėti į pranešimus šiame forume
The Hierarchy :: the beginning :: My life is an open book. You're welcome to speculate.-
Pradėti naują temąAtsakyti į pranešimąPereiti į: